Петиція - це колективне прохання, що подається до органів державної влади чи органів місцевого самоврядування в письмовому вигляді.

Електронна петиція - це один з інструментів суспільного тиску, свого роду сигнал владі про те, що потрібно щось міняти або покращувати в житті суспільства або у чинному законодавстві. Підпис під петицією - вид волевиявлення людини, вислів солідарності з автором петиції, згода з необхідністю вирішити проблему, підняту в петиції.

Згідно з текстом Статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян" розгляд електронної петиції здійснюється невідкладно, але не пізніше десяти робочих днів з дня оприлюднення інформації про початок її розгляду.

Після опублікування петиції її текст змінити не можна, але можна створити нову петицію з правильно введеним текстом. Тому до оформлення петиції потрібно поставитися уважно.

Вашу петицію могли відхилити через те, що її зміст або оформлення не відповідає вимогам Статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян", а це означає, що петиція не може бути опублікована. Будь ласка, виправте Вашу петицію згідно з вимогами Закону та спробуйте додати її ще раз.